May 15 – 17, 2024
Europe/Istanbul timezone

 

BAŞARIM 2024 konferansına katılmayı planlayan tüm araştırmacıların kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Kayıt formu ve kayıt ücretleri hakkındaki bilgi için tıklayınız.

8. Ulusal Yüksek Başarımlı Hesaplama Konferansı

Günümüzde yeniliğin ve dijital dönüşümün olduğu her yerde izlerini gördüğümüz Yüksek Başarımlı Hesaplama ile ulusal ölçekte yapılan çalışmaları yaygınlaştırmak, geliştirmek, deneyimleri aktarmak ve bu teknolojiyi kullanan paydaşları bir araya getirmek amacıyla sürdürülmekte olan Ulusal Yüksek Başarımlı Hesaplama Konferansı’nın sekizincisi BAŞARIM 2024 başlığı altında düzenlenecektir. Konferans TÜBİTAK ULAKBİM, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi UHeM, Bilkent Üniversitesi iş birliği ve EuroCC2@Türkiye projesinin desteği ile Mayıs 2024'te,  yüz yüze formatta Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKM salonlarında gerçekleştirilecektir. 

BAŞARIM 2024 hakemli bir konferans olup, gönderilen bildiriler Değerlendirme Komitesi tarafından değerlendirilmektedir. 

BAŞARIM Konferansları Serisi: basarim.org.tr 
 


Registration is required for participation to the BAŞARIM 2024 conference. Please click here for the registration form and information about registration fees.

8th High-Performance Computing Conference

With the objective of sharing and evaluating scientific research, experience, studies, and results related to high-performance computing at a national-level scientific event, BAŞARIM 2024 - 8th High-Performance Computing Conference will be held in face-to-face participation in CCC of Middle East Technical University in May 2024 with the cooperation of TÜBİTAK ULAKBİM, Middle East Technical University, Sabancı University, Istanbul Technical University UHeM, Bilkent University and the support of the EuroCC2@Turkey project. 

BAŞARIM 2024 is a peer-reviewed conference, and submitted papers are evaluated by the Program Committee. 

BAŞARIM Conference Series: basarim.org.tr 

Starts
Ends
Europe/Istanbul
Registration
Registration for this event is currently open.