HangiPixel Web Analitik ve Akan Veri Toplama Aracı - EuroCC Vaka Çalışması Deneyimi

Europe/Istanbul
Zoom

Zoom

Description

EuroCC Seminerleri kapsamında Yüksek Başarımlı Hesaplama kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kolokyumlar düzenlenmektedir. 

Bu seminerde EuroCC projesi çerçevesinde Sabancı Üniversitesi, TRUBA ve HangiKredi firmasının gerçekleştirdiği vaka çalışmasında edinilen tecrübelerden bahsedilecektir.

Proje hakkında bilgi için EuroCC sayfamızı ziyaret edin.

Seminerler Zoom üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

 

  • 2:00 PM 2:45 PM
   HangiPixel Web Analitik ve Akan Veri Toplama Aracı- EuroCC Vaka Çalışması Deneyimi 45m

   Projenin konusu mevcut iş modeli uyarınca birlikte çalışılan üçüncü taraf kurumların web uygulamalarına (bankalar) kendi web sitemiz üzerinden yönlendirilen trafiğin anlık olarak ölçümlemesinin ve analizinin yapabilir hale getirilmesi ve buna bağlı olarak daha etkin kaynak yönetimi & daha doğru yönlendirmeleri yapabilecek akıllı sistemlerin geliştirilmesidir.

   HangiPixel projesi sonucunda hedeflenen proje çıktısı, iş ortaklarına ait web sitelerinde istenilen sayfalarda kurulum yapılarak, sitenin trafik ve dönüşüm ölçümlenmesini anlık yapan bir araçtır. Bu araçla hedeflenen temel amaç, yönlendirmesi yapılan trafiğin anlık bir şekilde banka tarafında hangi aşamada olduğunun verisinin toplanıp akış boyunca iş ortaklarına anlık raporlar sunulabilmesi ve entegrasyonun derinleştirilmesidir.

   Speakers: Ahmet Demirelli (Sabancı Üniversitesi) , Furkan Korkmaz (HangiKredi) , Meltem Erdem (HangiKredi) , Türker Ziya Ercin (HangiKredi)